Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Firmamız, yurt içi ve yurt dışında yüksek kalite beklentisi içinde olan kullanıcıların İnşaat Taahhüt ve Çelik Konstrüksiyon Yapılar ile Çatı ve Cephe Kaplama Sistemleri alanlarında ki çözüm taleplerini karşılamak amacıyla, 2007 yılında şantiye deneyimi olan mimar ve mühendisler tarafından kurulmuştur.

Firmamız, kısa sürede gerçekleştirdiği başarılı proje uygulamalarının ve taahhütlerinin başarıyla sonuçlandırılması sonucunda da kendi sektöründe lider kuruluşlar arasında yerini almış ve beraberinde de kurumsallaşma yolunda her gün emin adımlarla ilerlemiştir.

Kendine özgü projeler de tasarlayan firmamız bünyesinde TEKNOPANEL’in ülke çapında yürütülen bayiliği mevcut olup, hatrı sayılır miktarda çatı  ve cephe kaplama işleri hassasiyetle gerçekleştirilmiştir.

Firmamız çalışanları mesleklerine saygısı olan deneyimli kişilerden oluşturulmuş olup; sorumluluklarında olan işleri sadece masa başında değil, uygulama sahasında da önemle takip etmişlerdir.

Firmamız, kaliteli mühendislik hizmetleri sayesinde en uygun ve en ekonomik yapı modelini müşterisine sunmuş, mevcut sistemde en yüksek teknolojiyi ve en kalifiye elemanları kullanarak en iyiyi üretmeyi amaçlamıştır.

Firmamız aldığı uygulamaları proje ve şartnamelerine uygun bir biçimde tamamlamak için gerekli özveriyi daima göstermiştir.

Güvenin simgesi olan ROVA İNŞAAT, kurumsal kimliğini her zaman zirvede tutmayı, müşterilerinin beklentilerine en uygun mimari ve mühendislik çözümlerini üretmeyi, müşteri memnuniyetini en önde tutmayı ve pazar payını sürekli arttırmayı da halen başarmaya devam etmektedir.

ROVA İNŞAAT SANAYİ ve TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

İnönü Caddesi Sümer Sümko Sitesi M7 A Blok K:10 D:42 Kozyatağı Kadıköy/İSTANBUL/TÜRKİYE

Telefon : 0 216 445 60 33

(pbx) Faks : 0 216 445 60 69