Proje Hizmetlerimiz

PROJE HİZMETLERİMİZ

Bir yapının inşa edilmesi için gereken ön hazırlıklar olarak tanımlayabileceğimiz proje süreci hem yasal mevzuatlar açısından hem de yapının uzun ömürlü ve doğal afetlere karşı dayanıklılığı açısından büyük önem arz etmektedir.

Yasal mevzuatlara uygun olarak hazırlanan projelerde bunun yanı sıra projenin ihtiyaçlara eksiksiz cevap verebilmesi için doğru çözümlenmesi uzmanlık gerektiren bir süreçtir.

Rova İnşaat profesyonel kadrosu ile proje ihtiyaçlarınız doğrultusunda doğru, eksiksiz projelendirme hizmeti sunmaktadır.

Tasarım Projesi: Yapımı düşünülen inşaat projesi için tasarım projesi oluşturulur.

Avan Proje: Tasarımın ardından ön avan proje ile inşaatın zemin etütü, temel etütü, vaziyet planı, kat ve çatı planlarının yer aldığı projenin hazırlanması.

Kesin Proje: Onayı alınmış avan proje ardından avan projede yer alan kat ve çatı planlarının tüm elemanlarının ölçülendirilerek detaylarıyla birlikte çözüldüğü projedir.

Uygulama Projesi: Onayı alınmış kesin proje ardından, statik, tesisat, elektrik gibi uygulama ile ilgili detayların yer aldığı alt projelerden oluşmaktadır.

Uygulamalarımızla ilgili detaylı bilgi ve teklif almak için bize ulaşın.

Bize Ulaşın